3 گام انسان های موفق

در طول سال‌هاي مربيگري حرفه‌اي‌ خود در زمينه‌ي زيبايي‌اندام، متوجه شدم كه قبل از شروع كار بر روي زيبايي جسماني شاگردانم، بايد ابتدا بر روي افكار و ذهن آنها تأثيرگذار باشم و تا زماني‌كه شاگردانم را از لحاظ ذهني پرورش نداده‌ام، نمي‌توانم تأثير چنداني بر روي جسم آنها ايجاد كنم، همچنين معتقدم كه يك مربي حرفه‌اي در هر زمينه‌اي كه فعاليت مي‌كند بايد هم‌زمان بر روي روح و جسم شاگردانش نيز تأثيرگذار باشد، در غير اين صورت به موفقيت نخواهد رسيد. 

اكنون به زمان شروع فعاليتم در زمينه‌ي زيبايي‌اندام و مدلينگ فكر مي‌كنم. در آن زمان ديدگاه من نسبت به موفقيت متفاوت بود و فکر می‌کردم اگر يك مدل و فيتنس‌كار معروف باشم، تفاوت مهمی در زندگی‌ام ایجاد می‌شود و به بيشترين موفقيت در زندگي‌ام خواهم رسيد؛ اما خیلی زود نگرشم تغيير كرد و فهمیدم که اين عوامل برایم موفقیت یا خشنودی بلندمدتی که آرزويش را داشتم، نمی‌آورد. این فرایند بارها در زندگی من تکرار شد تا اين‌كه در يكي از رقابت‌هاي زيبايي‌اندام، شاهد قهرماني يكي از شاگردانم بودم. اين موضوع آنقدر براي من شادي‌آور بود كه مطمئنم اگر خودم در آن جايگاه قرار مي‌گرفتم تا اين حد خوشحال نمي‌شدم. در آن لحظه بود كه نگرش و تعريف من نسبت به موفقيت رنگ و بوي تازه‌اي به‌خود گرفت و تصميم گرفتم با ترجمه‌ي اين اثر كه تا حد زيادي با شالوده‌اي از افكار و ذهنيت‌هاي من هم‌خواني دارد، آن را با شما مخاطبين گرامي در ميان بگذارم. 

موفقیت، یعنی:   

شناختن هدف‌هاي زندگی‌تان،  

رشد کردن براي رسیدن به حداکثر توانایی‌ها و استعدادها و درو کردن دانه‌هایی که به دیگران سود می‌رساند.  

وقتی شما معنای درست موفقیت و رازهای ساده‌ی کشف آن را بدانید، این استعداد را دارید که امروز یک فرد موفق باشید. 

دستیابی به موفقیت در زندگی کار پیچیده‌ای نیست. موفقيت نیازمند به خاطرسپردن یک فرمول پیچیده، سه ساعت خواب در شبانه روز و ایستادن روی سرتان نیست، لازمه‌ي رسيدن به موفقيت، حرکت کردن به سوی رسیدن به حداکثر توانایی‌ها و استعدادها است. 

برای پیدا کردن موفقیتی که در زندگی آرزویش را دارید باید هدفتان را بشناسید، در جهت توانایی‌هایتان رشد کنید و بذری بکارید که برای دیگران سودمند باشد. 

در این کتاب، مربی افسانه‌ای موفقیت، جان‌ سی ماکسول، این سه عنصر ضروری را به طور دقیق توضیح داده است و هر قاعده را با داستان‌هایی از زندگی واقعی و مثال‌های مرتبط، فصل بندی کرده است. 

او در طول مسیر به ما یادآوری می‌کند که موفقیت فقط برای افراد خوش شانس یا مرفه نیست، بلکه برای همه است. موفقیت می‌تواند برای بناها، تاجران، دانش‌آموزان، افراد بازنشسته، ورزشکاران، روحانيان، کارگران کارخانه‌ها و کارفرمایان باشد و موفقیت برای شماست. 

در انتخاب و ترجمه‌ي مطالب دقت فراواني شده و با ويراستاري و بازخواني‌هاي چندگانه تلاش شده است تا ضمن حفظ مفهوم مورد نظر نويسنده، رواني ترجمه نيز حاصل شود، مطمئناً اين ترجمه عاري از انتقاد نيست و براي بهتر شدن، به نظر شما خواننده‌ي محترم نيازمند است. 

محسن ميري 

كانادا، تورنتو، شهريور 1395 هزینه خرید در ایران  از طریق  کارت به کارت 

۵۰ هزار تومان

خارج از ایران از طریق paypal 

25$

کانادا فقط از طریق E-Transfer

20$

لطفا بعد از واریز، عکس  فیش واریزی را به آیدی تلگرام TEAMMIRI  ارسال کنید . کتاب به صورت PDF  برای شما ارسال می شود.

مطالب مرتبط

عوارض بدنسازی برای مردان

ورزش بدنسازی یکی از ورزش های مورد علاقه در بین آقایان است، اما این ورزش محبوب اگر به شیوه درستی انجا...
مشاهده بیشتر

تمرین حرفه ای بدنسازی برای لاغری

داشتن برنامه بدنسازی برای لاغری مناسب که واقعا موثر باشد می تواند در سریع ترین زمان ممکن شما را به ن...
مشاهده بیشتر

EMS

مزایای  روش تمرینی  با این لباس ها چیست؟عدم فشار روی مفاصل، صرفه جویی در زمان، تاثیر گذاری...
مشاهده بیشتر

نظرات

امتیاز :
خانه 3 گام انسان های موفق
SLIDE UP