درباره ما


تیم میری با سابقه ای درخشان در عرصه فعالیت های ورزشی، کار خود را از چندین سال پیش در ایران و کانادا آغاز کرده است. مجموعه ای که با بکارگیری تیمی از متخصصین و افراد صاحب سبک در فعالیت های مدلینگ، بدنسازی، برندینگ و ارائه مکمل های غذایی و دارویی معتبر در کشور شناخته می شود.

ما در خانواده تیم میری با حضور متفاوت ترین مربی کشور، محسن میری، به استعدادیابی در بین جوانان ایرانی و کانادایی می پردازیم، و امروز پس از کسب سال ها تجربه موفق در ایران و کانادا، فعالیت خود در ابعادی گسترده تر در تمام کشورهای دنیا ادامه می دهیم. هدف ما در تیم میری کشف استعدادهای درخشان در تمام رشته های ورزش بدنسازی، ورزش های رزمی و مدلینگ در بین تمام نوجوانان و جوانان ایران و کانادا است و قدم بعدی ما انتخاب مدل و افراد مستعد در مرزهای بین المللی است.

در مجموعه تیم میری با نظارت های مستقیم و همیشگی آقای محسن میری به بررسی های دقیق و استعدادیابی در بین خانم ها و آقایان می پردازیم و افراد منتخب را به برندهای مطرح داخلی و بین المللی معرفی می کنیم. در خانواده تیم میری فعالیت ما تمام رشته های ورزش بدنسازی، ورزش های رزمی و همچنین مدلینگ را با حرفه ای ترین متدهای ورزشی در اختیار شما خانم ها و آقایان عزیز قرار می دهد.

همچنین تحت نظر یکی از مربیان حرفه ای ایران و کانادا، فعالیت حرفه ای خود را تا مشاوره های فردی در سیستم برنامه های تمرینی و پیشنهاد برنامه های غذایی تخصصی گسترش داده ایم. رضایت و اعتماد به محسن میری از سابقه ای درخشان، طولانی مدت و همچنین فعالیت های حرفه ای در عرصه بدنسازی، مدلینگ و ورزشهای رزمی می باشد که با برنامه هایی دقیق و هدفمند افراد مبتدی را به سطوح حرفه ای می رساند. اعتمادی که از ارائه برنامه هایی اثر بخش به خانم ها و آقایان و رضایت شما مخاطبین عزیز به دست آمده است.

محسن میری به عنوان یکی از مربیان توانمند ایران و کانادا در تلاش است تا به جمع آوری تیمی خبره و حرفه ای با ارزیابی های دقیق خود بپردازد. به همین سبب در آینده ای نزدیک شاهد شعبه های جدیدی از تیم میری در ایران، کانادا و دیگر کشورهای دنیا خواهیم بود. تلاش ما در تیم میری ارائه بهترین خدمات و حرفه ای ترین مشاوره به افراد مبتدی و یا حرفه ای در راستای استعدادیابی و موفقیت در زندگی فردی است. رویاهای شما دیگر فقط آرزو نیستند!

خانه درباره ما
SLIDE UP